Переклад з / на англійську мову на замовлення

Фріланс-біржа «Напишемо» - це сервіс безпечної угоди. Вибирайте кращих виконавців з гарантією виконання вашого завдання в строк і без переплат.

 • от 100 грн.

 • от 1 дня

Що дає вам наша біржа

Писати Перевод самому - це годинник, проведені в бібліотеці, це стрес, і на виході "тяп - ляп" зроблена робота. Навіщо все це? Якщо можна просто звернутися до професіоналів і отримати унікальну роботу!

Залишити заявку

Ми такі ж як конкуренти, але у нас ...

Як це працює

Поспішайте!

Хороших виконавців розбирають швидко, кращих ще швидше, а поганих ... у нас немає ;)

Оформіть заявку прямо зараз.

Гарантії надійності нашого сайту

Біржа "Напишемо" надає своїм клієнтам гарантії якості, конфіденційності та безпеки.

Хто буде робити вашу роботу

Ми проводимо відбір виконавців з власної триетапної методикою "Виконавець-експерт", яка складається з наступних етапів

Завдяки нашій методиці, Напишемо - єдиний сервіс, де немає поганих виконавців. Слабкі виконавці залишають біржу, на їх місце приходять професіонали. У підсумку ви отримаєте саме ту роботу, яка вам потрібна.

Наші кращі виконавці

Хочу круту роботу

Відгуки

Способи оплати

Опис предмету

Впровадження новітніх технологій, наукових розробок, а також процес навчання у ВНЗ супроводжується великим обсягом технічних документів і навчальної літератури англійською мовою. Для її вивчення потрібне знання мови, граматики та спеціальної лексики. Не маючи потрібної кваліфікації і досвіду немає сенсу братися за переклад. Краще звернутися на фріланс-біржу «Напишемо», яка пропонує послуги професійного перекладу.

Як замовити переклад з / на англійську мову в Києві

Замовити переклад на англійську мову з Києва або будь-якого міста України можна на napishem.com.ua всього за пару хвилин. Ось як це відбувається:

 1. Оформлення заявки із зазначенням мови.
 2. Вибір виконавця.
 3. Оплата роботи.

Основна відмінність сервісу - замовник сам вибирає прийнятну для нього ціну. Зазвичай вона залежить від складності та обсягу тексту. Ціна за 1 лист становить приблизно 190 грн. Фахівці біржі готові виконати замовлення вже через 2 години.

Чому в Україні вибирають napishem.com.ua

На біржі «Напишемо» працюють понад 50 000 виконавців, серед яких досвідчені фахівці з перекладу художніх, технічних, наукових текстів, що володіють спеціальною лексикою. Вони виконають переклад з англійської мови на замовлення, а також з китайської, української і багатьох інших мов. Сервіс користується заслуженим авторитетом у замовників завдяки наступним перевагам:

 • Всі автори проходять ретельний відбір, підтверджують свою кваліфікацію документально і на практиці протягом випробувального терміну.
 • Замовник вибирає виконавця на етапі подачі заявки і може отримати інформацію про його освіту, досвід, рейтинг, а також поспілкуватися з ним у чаті.
 • Доступні ціни, сформовані за принципом аукціону.
 • Зручні способи оплати.
 • Доробки і виправлення здійснюються безкоштовно.
 • Безпека угоди. Автор отримає гроші тільки після виконання замовлення і закінчення гарантійного терміну.
 • Допомога персонального менеджера і служби підтримки.

На виході замовник в найкоротші терміни отримує якісний з точки зору граматики та стилістики переклад, який можна відразу використовувати за призначенням.

Читати повністю

Залишилися питання?

Тут ви знайдете відповіді

Досить думати!

Ваша відмінна робота у нас.
Залишилося тільки оформити заявку і отримати її за найпривабливішою ціною.

Ви будете в захваті від роботи з Напишемо ;)