Контрольна робота на замовлення

Фріланс-біржа «Напишемо» - це сервіс безпечної угоди. Вибирайте кращих виконавців з гарантією виконання вашого завдання в строк і без переплат.

  • от 154 грн.

  • от 3-х часов

Що дає вам наша біржа

Писати Контрольную самому - це годинник, проведені в бібліотеці, це стрес, і на виході "тяп - ляп" зроблена робота. Навіщо все це? Якщо можна просто звернутися до професіоналів і отримати унікальну роботу!

Залишити заявку

Ми такі ж як конкуренти, але у нас ...

Як це працює

Поспішайте!

Хороших виконавців розбирають швидко, кращих ще швидше, а поганих ... у нас немає ;)

Оформіть заявку прямо зараз.

Гарантії надійності нашого сайту

Біржа "Напишемо" надає своїм клієнтам гарантії якості, конфіденційності та безпеки.

Хто буде робити вашу роботу

Ми проводимо відбір виконавців з власної триетапної методикою "Виконавець-експерт", яка складається з наступних етапів

Завдяки нашій методиці, Напишемо - єдиний сервіс, де немає поганих виконавців. Слабкі виконавці залишають біржу, на їх місце приходять професіонали. У підсумку ви отримаєте саме ту роботу, яка вам потрібна.

Наші кращі виконавці

Хочу круту роботу

Відгуки

Способи оплати

Опис предмету

Контрольна - письмова робота, основне завдання якої - провести проміжний контроль знань. За типом їх поділяють на теоретичні, практичні та змішані. Перший вид передбачає наявність теоретичних питань, кількість яких може коливатися в широкому діапазоні - від 1 до 20. Це залежить від тих , винесених на контроль, предмета і викладача. Роботи такого виду націлені на закріплення теорії, пройденого матеріалу.

Практичні контрольні складаються з декількох різнопланових завдань або завдань, які потребують вирішення. Такий тип роботи спрямований на засвоєння і закріплення алгоритмів і практичних навичок. Поєднання першого і другого видів в сумі дають третій - комбіновану роботу. Вона може складатися з питань з теорії, практичних і ситуаційних завдань, тестів - в різних їх варіаціях і пропорціях.

Виконання контрольних під замовлення з вірним виконанням

Рішення контрольних робіт завжди пов'язане зі стресом: потрібно вкластися у визначені терміни, при цьому виконати завдання так, щоб оцінка позитивно вплинула на річний підсумок. Найчастіше, в певний момент навчального процесу, багато робіт призначають по всіх предметах одночасно. Не варто впадати в паніку, бо завжди залишається запасний вихід. А саме - контрольні та курсові на замовлення по будь-якій темі дешево в Україні на біржі Напишемо. 

 

Контрольна робота в Києві Контрольна робота в Харкові
Контрольна робота в Одесі Контрольна робота в Дніпрі
Контрольна робота в Донецьку  

 

Читати повністю

Залишилися питання?

Тут ви знайдете відповіді

Досить думати!

Ваша відмінна робота у нас.
Залишилося тільки оформити заявку і отримати її за найпривабливішою ціною.

Ви будете в захваті від роботи з Напишемо ;)