Диплом MBA на замовлення

Фріланс-біржа «Напишемо» - це сервіс безпечної угоди. Вибирайте кращих виконавців з гарантією виконання вашого завдання в строк і без переплат.

 • от 1945 грн.

 • от 5 дней

Що дає вам наша біржа

Писати Диплом МБА самому - це годинник, проведені в бібліотеці, це стрес, і на виході "тяп - ляп" зроблена робота. Навіщо все це? Якщо можна просто звернутися до професіоналів і отримати унікальну роботу!

Залишити заявку

Ми такі ж як конкуренти, але у нас ...

Як це працює

Поспішайте!

Хороших виконавців розбирають швидко, кращих ще швидше, а поганих ... у нас немає ;)

Оформіть заявку прямо зараз.

Гарантії надійності нашого сайту

Біржа "Напишемо" надає своїм клієнтам гарантії якості, конфіденційності та безпеки.

Хто буде робити вашу роботу

Ми проводимо відбір виконавців з власної триетапної методикою "Виконавець-експерт", яка складається з наступних етапів

Завдяки нашій методиці, Напишемо - єдиний сервіс, де немає поганих виконавців. Слабкі виконавці залишають біржу, на їх місце приходять професіонали. У підсумку ви отримаєте саме ту роботу, яка вам потрібна.

Наші кращі виконавці

Хочу круту роботу

Відгуки

Способи оплати

Опис предмету

Особливість розташування більшості областей України дозволяє успішно розвивати бізнес на території країни і за її межами. Для цього не завжди вистачає отриманих в вітчизняних ВНЗ знань. Необхідно багато працювати над собою, займатися саморозвитком. Як досягти поставленої мети? Пройти навчання в школі бізнесу за програмою MBA. Вона допоможе побудувати кар’єру і вивести власну справу на більш високий рівень. До занять в Master of Business Administration допускаються особи, що мають повну вищу освіту досвід роботи за фахом від 2-х років. Після закінчення навчання слухачі отримують наукову ступінь і відповідний диплом. Підсумки підводяться на підставі виконаних завдань і написаних робіт. Слухачі не завжди мають можливість приділити цьому питанню достатньо часу. На допомогу завжди готові прийти виконавці фріланс-біржі «Напишемо». Написання диплому MBA на замовлення – одна з послуг компанії. Щорічно до нас звертаються сотні управлінців з Києва та інших населених пунктів України. 

Чому вигідно замовити диплом MBA на «Напишемо»

Школа MBA проводить навчання за різними програмами. Автори napishem.com.ua самі пройшли курс навчання, тому знайомі з вимогами. Це – обов’язкова вимога для спеціалістів, що допускаються до виконання завдань такого рівня.

Вони враховують:

 • вимоги до змісту, оформленню та унікальність роботи;
 • термін виконання.

Співробітники біржі в досконалості володіють українською мовою. Це повністю виключає можливість виникнення претензій щодо якості тексту.

Ми приймаємо до уваги за якою програмою проходив навчання заявник. Це може бути:

 1. Executive MBA. Чудова можливість для обраних. Слухачами стають менеджери вищої ланки, власники бізнесу, керівники великих корпорацій.
 2. Ukrainian MBA. Оптимальний напрямок для представників. Програма здобула акредитацію МОН України и Association of MBAs.
 3. General MBA. Ці курси відвідують менеджери середньої ланки і власники невеликих компаній.
 4. International MBA.
 5. Програму реалізує Міжнародний інститут бізнесу і Management Center Innsbruck.

При оформленні заявки на написання диплому необхідно вказати програму, по яких проходить навчання клієнт.

Замовлення дипломної роботи: особливості, терміни і вартість

Оформлення замовлення – проста і зручна процедура. Клієнт:

 • реєструється на сайті;
 • заповняє форму заявки;
 • обирає спосіб оплати;
 • знайомиться з пропозиціями авторів;
 • робить вибір;
 • приймає замовлення.

Термін написання клієнт встановлює самостійно. В середньому виконання завдання займає від 5 діб. При необхідності клієнт може оформити термінове замовлення. Вартість такої послуги обговорюється з виконавцем.

На біржі фрілансу можна замовити диплом «під ключ». Якщо Ви самостійно виконали одну або декілька глав, але виникли складності з фрагментом роботи, автори «Напишемо» допоможуть доопрацювати текст.

Замовник має можливість контролювати процес написання, приймати роботу по главах, щоб узгоджувати її з керівником.

Щодо гарантій, вартості і термінах виконання

На napishem.com.ua дотримуються політики конфіденційності. Компанія гарантує, що надана клієнтом особиста інформація буде збережена і не потрапить до рук сторонніх осіб. Це передбачено договором оферти.

Замовник в будь-який момент може скористатися допомогою персонального менеджера. Співробітник служби підтримки відповість на питання і, в разі виникнення непорозумінь, допоможе дійти згоди.

Стандартний термін виконання замовлення – від 5 днів. Є можливість оформлення термінового замовлення.

На біржі можна замовити диплом «під ключ», його главу або фрагмент. Від цього залежить вартість послуги. На ціну також впливають:

 • складність роботи;
 • термін виконання;
 • наявність додаткових вимог.

Щоб дізнатися про попередню вартість, треба звернутися до менеджера компанії. Кінцева ціна буде встановлена автором, що відгукнеться на опубліковану заявку.

Читати повністю

Залишилися питання?

Тут ви знайдете відповіді

Досить думати!

Ваша відмінна робота у нас.
Залишилося тільки оформити заявку і отримати її за найпривабливішою ціною.

Ви будете в захваті від роботи з Напишемо ;)